Палиці в колеса кінопроцесу: чого не усвідомлює Бородянський

Володимир Бородянський Об этом сообщает arbitr-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Новий міністр фіз-культури має усвідомити, що він не керує фінансуванням кіно. І навіть голова Держкіно цим не керує.

Існує Рада з підтримки кінематографії, саме вона вирішує, який фільм підтримати, а який – ні. Саме вона визначає стратегію розвитку галузі. Завдання Держкіно та міністерства – забезпечити виконання рішень Ради й відповідно зманеврувати грошима.

От міністр говорить, що перебрали повноважень, що розподілили півтора мільярди, коли на цей рік є лише п’ятьсот мільйонів, але не знає або приховує той факт, що до кінця поточного року 500 мільйонів не роздадуть – бо нема кому. Бо кіно за один день не знімається, і навіть за один рік не знімається.

А спроби міністра скасувати ухвалені Радою рішення лише ускладнюють ситуацію – продюсери не запускають фільмів, чекаючи, чим закінчиться цей шухер, а значить до кінця року ще менше грошей буде роздано й на наступний рік ляже подвійний фінансовий тягар, адже невидані гроші на наступний рік не перейдуть, а просто згорять.

Так що треба припинити встромляти палиці в колеса кінопроцесу. У Раді працюють люди кваліфіковані, авторитетні, вони знають, що треба робити, і їх підтримує кіногромадськість.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

брати КАПРАНОВИДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570190633-palitsi-v-kolesa-kinoprotsesu-chogo-ne-usvidomlyue-borodyanskiy.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя