«Ми від Мартиняка»: помічнику кандидата в нардепи погрожували розправою. Фото. Оновлено


П’ятеро невідомих чоловіків, які приїхали на автівці, зареєстрованій на підприємство «Пан Курчак», погрожували помічнику кандидата в народні депутати.

Так, 11 липня близько 7.30 ранку додому до помічника кандидата в народні депутати від «Слуги народу» Вячеслава Рубльова Владислава Майбороди приїхали п’ятеро невідомих чоловіків, які йому погрожували та намагались спровокувати бійку, повідомляє прес-служба нардепа.

«Вони постукали в двері і сказали, що приїхали щодо роботи, тому мої рідні їм відкрили. Пізніше вони намагалися викликати мене на вулицю «поговорити». Сказали, що від Сергія Мартиняка. Вони заявили, що я нібито залякую людей, аби вони не продавали голоси. Адже скуповувати виборців 20-округу – їхня робота», — розповів Влад Майборода.

Та додав, коли він вийшов з ними на вулицю, то чоловіки намагалися його затягнути в машину та погрожували фізичною розправою. Цьому зашкодили батьки хлопця, які відтягнули від нього невідомих та зчинили галас, який чули сусіди.

«Ті, хто приїхали, мені сказали: «Побачимо, що з тобою буде, — додав Влад. – Ми викликали поліцію та подали заяву в правоохоронні органи».

За словами кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Вячеслава Рубльова, помічником якого є Влад Майборода, це сталось тому, що чоловіки, які представляють його опонента, дізналися про результати соцопитування.

«Вибори через тиждень, і у когось здають нерви. У нас є результати соцопитування, згідно яких в мене рейтинг вищий на 10%, ніж у мого найближчого конкурента, чинного нардепа. Ми працюємо і агітуємо чесно, не купуємо виборців, а лише спілкуємось з людьми. І ніщо не виправдовує вчинків цих людей», — зазначив Вячеслав Рубльов.

Світлини чоловіків, які погорожували Владиславу Майбороді розправою, опублікував у Фейсбук Вячеслав Рубльов.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/my-vid-martyniaka-pomichnyku-kandydata-v-nardepy-pohrozhuvaly-rozpravoiu/” Об этом сообщает prescription.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя