Автостанції Києва та області виставлено на продаж

Центральний автовокзал Києва — Автостанції Києва та області виставлено на продаж
Центральний автовокзал Києва
Аукціон з продажу «Київпассервісу» відбудеться в системі ProZorro Об этом сообщает selectornews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Фонд державного майна України виставить на продаж державний пакет акцій акціонерного товариства «Київпассервіс». Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook в.о. глави ФДМ Віталій Трубаров.


Стартова ціна — 195,9 мільйонів гривень.


«Це об’єкт малої приватизації, відповідно аукціон відбудеться в системі ProZorro.Продажі 14 серпня 2019 року. Держава володіє 99,9 відсотками пакету акцій», — зазначив Трубаров.


Він нагадав, що у власностi АТ «Київпассервiс» перебуває шiсть автостанцiй у Києвi — «Поділ», «Дарниця», «Полісся», Центральний автовокзал, «Південна», «Дачна» — і вiсiмнадцять автостанцій у Київськiй областi.


«Інвестор зобов’язаний зберігати роботу автостанцій, погасити протягом шести місяців заборгованість із заробітної плати, не допустити звільнення працівників та виконувати колективний договір. Участь в аукціоні заборонено юридичним і фізичним особам та бенефіціарним власникам 10-ти і більше відсотків акцій, котрі мають відношення до держави-агресора РФ», — додав Трубаров.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у столиці шість автостанцій із десяти третій рік працюють у напівлегальному режимі. Так, станом на січень 2019 року, на офіційному сайті служби Укртрансбезпеки 6 автостанцій значаться як не атестовані. Це автостанції «Поділ», «Полісся», «Дарниця», «Дачна», «Південна», «Автовокзал Київ».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/avtostanciji-kijeva-ta-oblasti-vistavleno-na-prodazh--608631.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя